ASSET, LIABILITY & EQUITY

SEIZOEN 2026 - 2027


Connor Schumacher is een danskunste- naar en artistiek leider van ARK/Connor Schumacher. Hij heeft een heldere visie op wat hij wil bereiken met zijn werk: get people moving. Met zijn eigen stichting ARK, opgericht in 2020, maakt hij verschillende voorstellingen waarin de verbinding met het publiek centraal staat.

 

Zijn werk beweegt tussen theater, musea, festivals en clubs, steeds gericht op sociale choreografie. Connor nam deel aan internationale onderzoeks- projecten zoals Empowering Dance en Dancing Museums, wat leidde tot samenwerkingen met musea zoals Boijmans Van Beuningen, Rijksmuseum en Stedelijk Museum.

 

Belangrijke producties zijn onder andere Funny Soft Happy & The Opposite (2019), ClubINC (2023), Physical Therapy (2023) en Raging Against Various Elements (2024). Hij won in 2019 de Prijs van de Nederlandse Dansdagen en werd genomineerd voor de Gieskes Strijbis Podiumprijs (2022) en de Zwaan 2025 voor Raging Against Various Elements. Connor gelooft stellig dat ‘our soci- ety would be better off if we danced every day’.

You’ll love it, you’ll hate it, but the question is; how much can you take?

Regie, Choreografie: Connor Schumacher

Tekst: Connor Schumacher

Cast: Mohammed Boujarra, Inci Gül Civelekoğlu, Marlilou Fortune, Matheus Moreira, Reiko Ohta, Ischa Statie

Compositie: Nikos ten Hoedt

Dans

|  september t/m december 2026

|  Grote- en middenzaal